Lütfen bekleyin...

HAKKIMIZDA

Şirketimiz hakkında bilgiler

Şirketimiz 12.11.2008 tarihinde Ankara ilinde, gayrimenkul değerleme hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Şirketimizin kuruluştaki unvanı DEĞER GAYRİMENKUL DEĞERLEME ve DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’dir. Ancak, 05.08.2013 tarihinde gayrimenkul değerleme hizmeti alan kişi, kurum ve kuruluşlara direk hizmet verebilmek için ilgili kanunun gerektirdiği şekilde nev’i değişikliği yapılarak şirket unvanı DEĞER GAYRİMENKUL DEĞERLEME ve DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ olarak değiştirilmiştir.

Şirketimiz DEĞER GAYRİMENKUL DEĞERLEME ve DANIŞMANLIK A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulunun; Seri: VIII, No:35 sayılı tebliği uyarınca Kasım 2013 tarihinde “Kurul Listesine” alınmıştır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 27.03.2014 tarihli ve 5781 sayılı kararıyla şirketimize, "Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkındaki Yönetmeliğin" 11. maddesine istinaden, Bankalara "Gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi" hizmeti verme yetkisi verilmiştir.

Şirket sermayesi; SPK ve BDDK onay süreçlerinin sonucunda tamamı ödenmiş 360.000,00TL(ÜÇYÜZALTMIŞBİNTL)'dır.

Misyonumuz

Yurt sınırları içerisinde Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına uyarak, hizmet verdiği ve hizmet aldığı tüm sektörlerde elde ettiği güveni, bağımsızlığı, mesleki beceriyi ve kaliteyi sürekli artırarak değerleme hizmeti sektöründe sürdürülebilir bir memnuniyet sağlamak.

Vizyonumuz

Yapılan değerleme ve danışmalık çalışmalarında, Bağımsızlık, Tutarlılık, Objektiflik, Dürüstlük ve Gerçeklik unsurlarını kullanarak, Titiz, Özverili, Hızlı, Güvenilir ve Kaliteli hizmet sunar, gerçek ve tüzel kişilerin hak ve özgürlüklerine saygılı yaklaşarak etik kurallar çerçevesinde verdiği hizmette en iyi katma değeri sağlar.

Hedefliyoruz...
Geçmişten gelen bilgi birikimi, çalışan personelin tecrübesi, değerleme süreci ve raporlama titizliği ile gayrimenkul değerleme sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında en ön sıralarda olmayı hedefliyoruz.
Hizmet veriyoruz...
Tüm gayrimenkul türlerinde yüksek tecrübeye sahip lisans mezunu teknik kökenli değerleme uzman yardımcıları ve 5-10 yıllık değerleme uzmanlığı deneyimine sahip SPK lisanslı uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.
Temelini oluşturuyoruz...
Tarafsızlığa ve dürüstlüğe verdiğimiz önem sayesinde; Raporlama ve değerleme konusunda kamu ve özel kurum/kuruluşlarının güvenlerinin kazanılmasının temelini oluşturuyoruz.

Şirketimiz;

  • Ankara ilindeki çalışanlarına çağdaş ve verimli bir çalışma ortamı sağlayacak özellikte merkez ofisi,
  • Değerleme hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm teçhizat ve teknolojik altyapısı,
  • Web tabanlı gayrimenkul değerleme sektörüne özel yazılım programı,
  • Mesleğinde ve konusunda uzman lisanslı ve lisanssız kadrolu çalışanları ve ülkenin birçok ilinde hizmet verebilecek kapasitede çözüm ortakları ile sektörde eksiksiz hizmet verebilecek kapasitededir.

Değer Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN